1) Kredi/Banka Kartı Sanal Pos ile, Kapıda Nakit Ödeme ile veya Banka Havalesi-EFT (Elektronik Fon Transferi) ile Kuveyttürk hesabımıza (TL) yapabilirsiniz.
Hesap Bilgilerimiz:
Kuveyt Türk Katılım Bankası
Hesap Ad Soyad: Elif Emeksiz Akar
IBAN: TR550020500009539079500001
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Elif Emeksiz Akar şahıs işletmesi, üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Kredi kartı iadeleri bankaların çalışma sistemlerine göre 7 iş gününü bulabilmektedir. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.
4) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 24 saat içinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler veya yoğun geçen kampanyalı dönemler için ise kargo teslim süresi 3 iş gününü (Pazar hariç) bulabilir. Temini zaman alan ürünler için teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Eskişehir merkezli mağazamızdan ürünler Yurtiçi Kargo ve diğer kargo firmaları ile gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra öğlene kadar olan siparişler genellikle aynı gün olmakla birlikte en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi
Sistemimizde herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştirilemiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.
Lütfen aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz:
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği yasa gereği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda siparis “@” turuncubebek.com mail adresine bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize kolaylık sağlayacaktır.